Школски документи

Прочитајте:

Oбавештење за бесплатне уџбенике
четвртак, 21 фебруар 2019 11:30
Право на бесплатне уџбенике у школској 2019/2020. години остварују следећи ученици:
- родитељи корисници социјалне помоћи (Као доказ доставља се решење Центра за социјални рад Велика Плана)
- родитељи трећег детета (Као доказ се достављају потврде да су остала деца у систему школовања, односно да су редовни ученици/студенти)
- родитељи чија деца раде по ИОП-у 2 (Евиденцију о ученицима на ИОП-2 води установа и ову чињеницу не треба посебно доказивати).
Рок за достављање документације је 8. март 2019. gодине.
Секретар школе
Даниел Ранковић

Награда за учешће на литерарном поетском конкурсу "Поезија се пише душом"
понедељак, 24 децембар 2018 11:28

Замена фасадне столарије
среда, 14 новембар 2018 09:13
Садашње стање фасадне столарије на Новој школи у Милошевцу.
На данашњи дан, 7.11.2018. године потписан је уговор са предузећем "Italia Nuova" из Смедерева, која је у оквиру спроведеног поступка јавне набавке дала најповољнију понуду за замену фасадне столарије на Новој школи у Милошевцу. Средства су додељена од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја у износу од 1.514.000,00 динара. Постављање фасадне столарије ће започети у среду, 21.11.2018. године, а завршетак комплетних радова који обухватају демонтажу постојеће столарије, израду нове ПВЦ столарије, њену монтажу, као и обраду шпалетни и постављање прозорских дасака очекујемо дана 26. новембра 2018. године. За време извођења радова (среда, четвртак и петак), настава за ученике од 1. до 4. разреда и два специјална одељења ће се обављати у Централној школи.

« ПочетакПретходна12345678СледећаКрај »

Страна 1 од 8

Најновије вести

Популарно

Copyright © Oсновна школа "Академик Радомир Лукић", Милошевац. Дизајн и израда: Учасофт.