ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА

E-mail: skolalukic@verat.net

Више информација>>>

Почетна Запослени Управа школе
Дуго смо очекивали овај дан
Дуго смо ишчекивали овај дан. Данас, 1.9.2015. године, Основна школа „Академик Радомир Лукић“ у Милошевцу је отворила врата свим својим ученицма. Дотерана, умивена и сређена у загрљај прима и нове и већ познате ђаке.
Директор школе Славиша Исаиловић поздравио је срдачним говором ученике и родитеље. Пожелео је да ученици са вољом, осмехом и радошћу долазе у школу, да школска година буде успешна и да сви заједно тежимо бољим резултатима.
Уз широк осмех и топао поглед, учитељи су поздравили своје ученике и повели их у нову авантуру, звана школа.
Први дан ове школске године је био веома успешан, па се надамо да ће цела школска година бити таква.

Најновије вести

Популарно

Copyright © Oсновна школа "Академик Радомир Лукић", Милошевац. Дизајн и израда: Учасофт.