ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА

Више информација>>>

Почетна
Замена фасадне столарије
Садашње стање фасадне столарије на Новој школи у Милошевцу.
На данашњи дан, 7.11.2018. године потписан је уговор са предузећем "Italia Nuova" из Смедерева, која је у оквиру спроведеног поступка јавне набавке дала најповољнију понуду за замену фасадне столарије на Новој школи у Милошевцу. Средства су додељена од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја у износу од 1.514.000,00 динара. Постављање фасадне столарије ће започети у среду, 21.11.2018. године, а завршетак комплетних радова који обухватају демонтажу постојеће столарије, израду нове ПВЦ столарије, њену монтажу, као и обраду шпалетни и постављање прозорских дасака очекујемо дана 26. новембра 2018. године. За време извођења радова (среда, четвртак и петак), настава за ученике од 1. до 4. разреда и два специјална одељења ће се обављати у Централној школи.

Најновије вести

Популарно

Copyright © Oсновна школа "Академик Радомир Лукић", Милошевац. Дизајн и израда: Учасофт.